giełda kryptowalut nie działa

Giełda kryptowalut nie działa? To typowe…

Największe giełdy kryptowalut na świecie, zarówno Coinbase, jak i Binance napotkały problemy z wypłatami Ethereum i tokenów ERC20, a dalej także z kompletnym wstrzymywaniem usług. Oglądasz wykres, a tu nagle giełda nie działa. Do krachu serwerów giełd doszło w trakcie dużej wyprzedaży na rynku kryptowalut.


Inwestorzy, którzy chcieli kupić na spadku (taktyka “buy the dip”), byli sfrustrowani w środę 18.05.2021 rano, ponieważ giełdy kryptowalut miały problemy z serwerami.

Giełda Coinbase była niedostępna przez około półtorej godziny. Zarówno Coinbase, jak i giełda Binance nie działa w trakcie największego krachu, a wcześniej już obie napotkały problemy z wypłatami i logowaniem się. Obie giełdy działają teraz normalnie, jak poinformowały firmy (i potwierdziliśmy doświadczalnie).

Użytkownicy korzystali z Twittera, aby wyrazić frustrację z powodu przerw w działaniu, ponieważ wielu uniemożliwiło to inwestycje w kryptowaluty po niskich cenach.

„Widzimy pewne problemy w Coinbase i Coinbase Pro i zdajemy sobie sprawę, że niektóre funkcje mogą nie działać całkowicie normalnie. Obecnie badamy te problemy i udostępnimy aktualizacje tak szybko, jak to możliwe ”

– powiedział przedstawiciel Coinbase w oświadczeniu.

Do krachu doszło w trakcie dużej wyprzedaży na rynku kryptowalut. Według danych Coindesk, cena Bitcoin i kurs Ethereum spadły odpowiednio o 14% i 19% w ciągu 24 godzin. Dogecoin spadł o 20% do 38 centów. A spadki trwają dalej.

Coinbase, który zadebiutował na giełdzie papierów wartościowych w kwietniu 2021 w trybie notowania bezpośredniego, niedawno podał, że zyski za pierwszy kwartał potroiły się w stosunku do czwartego kwartału 2020 r. W złożonym przez Coinbase zgłoszeniu S-1 przed notowaniem bezpośrednim, firma wspomniała, że ​​zmienność Bitcoina i rynku kryptowalut może wpłynąć na wyniki.

„Nagłe zmiany zmienności lub ruchów rynkowych mogą prowadzić do ekstremalnych nacisków na naszą platformę i infrastrukturę, co może prowadzić do nieumyślnego zawieszenia usług w różnych częściach platformy lub na całej platformie”

Coinbase S-1

Według CoinGecko w momencie publikacji kurs Bitcoin wynosił 36 627,18 USD.

Zostaw komentarz/opinię